خانه / اخبار / دانشگاهی / دیدگاه: بقیه عملکرد سازمان کجاست؟

دیدگاه: بقیه عملکرد سازمان کجاست؟

وزیر ارتباطات در همایش روابط عمومی‌های وزارت ارتباطات با تأکید بر اینکه بنا نیست مجیز من را بگویید و چاپلوسی کنید، گفت: ۱۰۰ نفر آدم در روابط عمومی جمع شده‌اند تا اگر وزیر جایی رفت از او فیلم و عکس تهیه کنند اما باقی عملکرد سازمان را رها کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا؛ محمد جواد آذری جهرمی در «چهارمین همایش روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» با بیان اینکه روابط عمومی مقدس و تاثیرگذار است به آسیب‌شناسی این حوزه در راستای مأموریت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت و با ابراز برخی انتقادات، خطاب به روابط عمومی فعلی این وزارتخانه گفت: سیستمی که صرفاً براساس بازخورد مثبت و بر مبنای نظام چاپلوسی بنا نهاده شده است، ناپایدار است.

وزیر ارتباطات همچنین در بخش‌هایی از صحبت‌های خود عنوان کرد: یک اتفاقی می‌افتد و لازم است جوابی داده شود، آقایان در روابط عمومی کشتند ما را که جواب ندهید و می‌گویم شما جواب دهید می‌گویند این شأن شما نیست جواب دهید.

وی افزود: روابط عمومی وزیر یا رئیستون نباشید؛ مجموعه‌ای درست کردند با ۱۰۰ نفر آدم که وزیر هر کجا می‌رود، می‌خواهند عکس بگیرند و صحبت‌های او را بگذارند اما بقیه عملکرد سازمان کجاست؟ هیچی!

آذری جهرمی خطاب به روابط عمومی وزارت ارتباطات خاطر نشان کرد: بنا نیست چاپلوسی من را بکنید و مجیز من را بگویید؛ بلکه باید ملاحظه اهداف سازمان‌تان را بکنید.

این مطالب را نیز ببینید!

کار اندیشکده ها؛ تحلیل سیاست های موجود است.

دکترخلیل علی محمدزاده رییس اندیشکده سلامت جمعیت و خانواده یکی از وظایف عمده اندیشکده ها؛ ...