خانه / اخبار / بهداشتی درمانی / قائم مقام وزیر بهداشت منصوب شد + تبریک مدیرمسئول

قائم مقام وزیر بهداشت منصوب شد + تبریک مدیرمسئول

با حکم وزیر بهداشت

قائم‌مقام و معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منصوب شد

خبرگزاری فارس: قائم‌مقام و معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی ایرج حریرچی را به سمت قائم‌مقام و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب کرد.

 در حکم صادره آمده است: نظر به شایستگی، تعهد، تجربیات و خدمات ارزشمندتان، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت قائم مقام اینجانب و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می­ نمایم.

انتظار می‌رود از این پس با تلاش و درایت شما و بهره‌گیری از دانش و مهارت همکاران، در زمینه برنامه­ ریزی و هماهنگی­ های درون­ بخشی نظام سلامت، نتایج ارزشمندی حاصل شود.

همچنین در ادامه عنوان شده است:  در این مسیر معاونین محترم وزارت متبوع و رؤسای محترم دانشگاه­ ها و دانشکده ­های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی سراسر کشور با شما هماهنگ و همراه خواهند بود.

دکترخلیل علی محمدزاده مدیر مسئول پایگاه تخصصی مدیریت سیستم های بهداشتی و درمانی با صدور پیامی این انتصاب شایسته را به جامعه پزشکی کشور تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که در سایه ی نگرش مدیریتی جامع و برتر ایشان، بیش از پیش در سیاست گذاری، مدیریت و اقتصاد سلامت تحولات چشمگیری رخ دهد.

متن این پیام به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر ایرج حریرچی

با سلام و تحیت و تبریک عید غدیر، انتصاب شایسته جنابعالی که از نیروهای انقلابی، متعهد و از نخبگان علمی و مدیریتی بهداشت و درمان به شمار می آیید، به عنوان قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از آن رو که ان شاء الله منجر به تحولات مبارک و  چشمگیری در این عرصه و رفاه و تندرستی هر چه بیشتر مردم عزیز کشور مان خواهد شد، موجب خوشوقتی شد. امید آنکه همواره در مسیر تکامل علمی، خدمت خالصانه و رهروی ولایت، موفق و موید باشید. برادر شما: خلیل علی محمدزاده

این مطالب را نیز ببینید!

برگزاری کنفرانس یک روزه مدیریت تعارض منافع در نظام سلامت

کنفرانس یک روزه مدیریت تعارض منافع در نظام سلامت برگزار می شود. دکترخلیل علی محمدزاده ...