خانه / آموزشی / سازمان و مدیریت بهداشت و درمان ایران / انتصاب مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر در بخش خصوصی + تبریک انتصاب

انتصاب مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر در بخش خصوصی + تبریک انتصاب

وزیر بهداشت در حکمی دکتر “سید محمود طباطبایی”

را به عنوان مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر در بخش خصوصی منصوب کرد.

استاد ارجمند جناب آقای دکتر سید محمود طباطبایی؛
مفتخر خواهم بود با توجه به سوابق ارزنده علمی، اجرایی و خاطره خوشی که جامعه شریف پزشکی از ایام خدمت گذاری جنابعالی در عرصه های مختلف داشته است به عنوان مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر در بخش خصوصی از همراهی تان بهره مند شوم.
بی تردید بدون مشارکت فعال، خالصانه و برنامه ریزی شده بخش خصوصی در کنار دولت، نظام سلامت به سرانجام مطلوب نخواهد رسید. نگاه انحصار گرایانه دولت ها از یک سو و عدم رعایت شأن و اقتصاد بخش خصوصی از سوی دیگر به همراه بعضی از قانون گریزی ها و عدم رعایت حقوق شهروندی بیماران از سوی معدود همکارانمان به شدت حضور فعال و شرافتمندانه بخش خصوصی را در عرصه سلامت محدود کرده است.
  امیدوارم نقش پربرکت حضرتعالی به عنوان یکی از پیشکسوتان خوشنام پزشکی کشور که در دو جبهه کار دولتی و فعالیتهای خصوصی به سلامت، صداقت و وجاهت حرفه ای همواره مورد وثوق و مشهور بوده اید، بتواند گامی موثر در پیوند دولت و بخش خصوصی و جلب مشارکت این سرمایه عظیم ملی باشد و با تغییر نگاه و رویکرد، دولت را حامی بیشتر بخش خصوصی و بخش خصوصی را خدمتگذاری مهربان تر برای مردم بیابیم.
توفیق آن برادر ارجمند را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

Image result for ‫دکتر سید محمود طباطبایی نماینده تام الاختیار‬‎

تبریک انتصاب دکتر سید محمود طباطبایی جراح و متخصص مغز و اعصاب

New at Universities

استاد عالیقدر جناب آقای دکتر سید محمود طباطبایی

 انتصاب شایسته شما از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان مشاور و نماینده تام الاختیار وزیر در بخش خصوصی، مایه ی افتخار و مسرت گردید.
حضرتعالی از پزشکان حاذق و خوشنام و از مدیران مخلص و کاردانی هستید که چه در سالهایی که قدر و منزلتتان پاس داشته شده و چه در دورانی که بعضا آنطور که باید و شاید حق خدمات تان به خوبی به جا آورده نشده، در همه حال، همواره بی وقفه، بی منت و بی چشمداشت، خدمتگزار مردم، انقلاب اسلامی و کشور و به ویژه دردمندان و محرومان جامعه بودید.
امید آنکه در این مسئولیت جدید هم چون گذشته باعث کاهش آلام بیماران و کیفیت بخشی به خدمات بهداشتی و درمانی و موجب خیر و برکت باشید.
از درگاه باری تعالی سلامتی، سرافرازی و عزت روزافزون جنابعالی را مسئلت می نماید.

دکتر خلیل علی محمدزاده

 عضو فرهنگستان علوم پزشکی و

مدیر گروه مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی

این مطالب را نیز ببینید!

آیا مهاجرت فارغ التحصیلان رشته های پزشکی افزایش جهانی یافته است؟

آنا بر مبنای اطلاعات سالنامه مهاجرتی ایران گزارش می دهد؛ آیا مهاجرت فارغ التحصیلان رشته ...