خانه / اخبار / دانشگاهی / تسلیت ارتحال استاد دکترسید محمد میرمحمدی

تسلیت ارتحال استاد دکترسید محمد میرمحمدی

یادداشت تسلیت دکترخلیل علی محمدزاده عضو فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت درگذشت دکتر سید محمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که صبح امروز در بیمارستان مسیح دانشوری درگذشت.

انا لله و انا الیه راجعون

امروز صبح داشتم به مناسبت فوت مادر برادر عزیزم استاد دکتر سید محمد میرمحمدی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که هفته پیش بر اثر بیماری کووید ۱۹ دارفانی را وداع گفت، پیام تسلیت آماده می کردم که خبردار شدم؛ این انسان دوست داشتنی و ارزشمند،خود نیز لحظاتی پیش بر اثر همین بیماری به والده مومنه اش که خواهر آیت الله العظمی شبیری زنجانی بود، پیوسته و راهی دیار باقی شده است.

فقدان این شخصیت صادق و مخلص برای بنده و همه دوستان، همکاران و دانشجویان ایشان اندوه بزرگی است. از خداوند متعال برای خاندان مکرمش صبر و شکیبایی و برای این مادر مهربان و فرزند گرانقدرش که عمر پربار خود را در راه تحکیم انقلاب اسلامی سپری کرد، رحمت و غفران الهی مسئلت می نماید.

خداوند پدر آن مرحوم، عالم پرهیزگار آیت الله سید ابوالفضل میرمحمدی عضو مجلس خبرگان رهبری را هم که پس از عمری مجاهدت علمی و دینی در آذر ماه سال جاری به رضوان الهی  پیوست، مشمول لطف و مرحمت خویش قرار دهد.

درگذشت این استاد فرهیخته، وارسته و بامحبت را به مقام معظم رهبری،خاندان محترم ایشان، جامعه دانشگاهی، بیوت شریف مرحوم آیت الله میرمحمدی، آیت‌الله العظمی شبیری زنجانی،حجج الاسلام والمسلمین بروجردی و پتربی، اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و کلیه یاران و رهروان انقلاب اسلامی تسلیت عرض می نماید.

hcsm.ir

 

سیّد محمّد میرمحمّدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت

رزومه دکتر سید محمد میرمحمدی

فعالیت‌های اجرایی

مقالات چاپ شده در نشریات داخلی

همایش‌های بین المللی

همایش‌های داخلی

طرح های کاربردی برون دانشگاهی

پایان نامه/رساله (کارشناسی ارشد)

پایان نامه/رساله (PhD)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ف مشمول رحمت

این مطالب را نیز ببینید!

نقش سیستم توزیع «دوز- واحد» دارو در حرفه ای‌ گری داروسازان و رضایت شغلی پرستاران: مطالعه موردی

نشریه مدیریت سلامت              جلد ۲۵، شماره ۱ – ( ...